previous arrow
next arrow
Slider

Trwają zapisy na 13. Bieg Fabrykanta

Trwają zapisy do 13. edycji Biegu Fabrykanta, która zaplanowana jest na 31 sierpnia 2024 roku. Trasa biegu wiedzie przez jedną z najstarszych i najbardziej urokliwych części miasta Łodzi – Księży Młyn. Dystans, który będziecie mieli okazję pokonać, wynosi 10 kilometrów. To doskonała okazja, by sprawdzić swoje możliwości, pokonać własne granice i przemierzyć malownicze uliczki, otoczone zabytkowymi fabrykami i wyjątkową architekturą, co w połączeniu z wieczorową porą stworzy niezapomnianą atmosferę Biegu Fabrykanta. Tegoroczny limit to 900 uczestników, a formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.biegfabrykanta.pl.

Już dziś mamy na listach startowych biegaczy z Gdańska, Krakowa, Wrocławia czy Warszawy. To pokazuje, że klimat Księżego Młyna wraz z atmosferą, którą tworzą kibice podczas Biegu Fabrykanta, przyciąga na start zawodników z całej Polski – mówi Bartłomiej Sobecki, pomysłodawca Biegu Fabrykanta. W tegorocznej edycji dodaliśmy kilka nowych klasyfikacji, dzięki czemu liczymy na jeszcze ciekawszą rywalizację nie tylko w klasyfikacji open.

Klasyfikacje podczas Biegu Fabrykanta:

Po raz kolejny w ramach Biegu Fabrykanta odbędą się Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich, nie zabraknie również klasyfikacji drużynowej. Nowością jest klasyfikacja dla studentów oraz dodatkowe kategorie wiekowe, które według organizatorów powinny uatrakcyjnić rywalizację.

 

Biegi Małego Fabrykanta:

Bardzo ważną częścią programu Biegu Fabrykanta są biegi dla dzieci, które co roku otwierają zmagania na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Tradycyjnie zapisy do Biegów Małego Fabrykanta wystartują 1 czerwca.

Organizatorem Biegu Fabrykanta jest Stowarzyszenie Bądź Aktywny, a od samego początku Partnerem Wydarzenia jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Impreza jest współfinansowana z środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Najważniejsze informacje dotyczące Biegu Fabrykanta dostępne są na stronie www.biegfabrykanta.pl oraz na profilu biegu na  Facebook‚u.

 

Languages »