previous arrow
next arrow
Slider

Trwają zapisy na Cyfrowy Festiwal Biegowy w Neapolu

Proces rejestracji na neapolitańskie święto biegania został wydłużony do 7 marca. Rok temu, 23 lutego, Neapol powitał tysiące biegaczy, którzy wzięli udział w tamtejszym półmaratonie. W tym roku organizatorzy wypracowali ofertę innowacyjną, nazywając to doświadczenie Cyfrowym Festiwalem Biegowym w Neapolu. To wirtualne przedsięwzięcie może zaangażować biegaczy z całego świata reprezentujących każdy poziom.

Wielu zawodników potwierdziło już swój udział w Festiwalu. Każdy z nich otrzyma oficjalny medal, bon uprawniający do zniżki na udział w przyszłorocznym półmaratonie, dostęp do wirtualnej wystawy, gdzie można kupić oficjalne biegowe pamiątki, a także poczuć atmosferę prawdziwej imprezy, dzięki treningowym poradom, materiałom filmowym o urokach Neapolu, znaleźć ekskluzywny zestaw danych o partnerach biegu i znacznie więcej.

Cyfrowy Festiwal Biegowy w Neapolu może przyciągnąć wielu biegaczy z całego świata. Zgłosiło się już ponad 500 zawodników z 35 krajów, którzy biegną dla zdobycia medalu opowiadającego historię niezwykłego miasta – Neapolu. Od syreny Partenope do słońca, morza i Wezuwiusza, pośród najważniejszych symboli tego miejsca. I jako hołd dla mistrza, Diego Armando Maradony, który tworzył historię tego miasta.

Ponieważ wiele osób zgłaszało swój akces w ostatnich dniach, Napoli Running, organizator wydarzenia, zdecydował o przedłużeniu czasu rejestracji o tydzień, a więc do 7 marca. Dzięki temu biegacze będą mieli więcej dni na skompletowanie dystansów lub nawet zorganizowanie drużyny na sztafetę Twingo, angażując do tego krewnych lub przyjaciół. Dodatkowy tydzień może być także przeznaczony na przeczytanie wszystkich historii biegaczy, umieszczonych na stronie Napoli Running, które generują unikalne emocje i towarzyszą sportowcom do linii mety.

A więc jeszcze raz: rejestracja jest możliwa do 7 marca. Biegacze mogą pobiec raz lub częściej na jednym z trzech dystansów: półmaratońskim (21,097 km), sztafecie Twingo (10 km + 11,097 km) oraz biegu rodzinno – przyjacielskim (5 km). Napoli Running ma silne pragnienie, żeby każdy mógł włączyć się do tego wyzwania i z tego powodu umożliwia zaliczenie wybranego dystansu nawet podczas różnych treningów, podzielonych na kilka dni.

REJESTRACJA

Languages »