previous arrow
next arrow
Slider

Ujawniamy dokładną lokalizację Runmageddonu Szczecin!

Już w pierwszy sierpniowy weekend tysiące Runmageddończyków zjedzie się na tereny północno-zachodniej Polski, by po raz pierwszy w takiej okolicy pokazać siłę i charakter na trasach ekstremalnego biegu z przeszkodami. Jak wskazują dane, do zapalonych biegaczy, dołączy sporo nowych twarzy, które zaliczą swój debiut na szczecińskiej ziemi.

Jeleni Staw Szczecin – dokładnie tam, już niedługo postawiony zostanie przeszkodowy raj. Uczestnicy zmierzą się z nim w trzech różnych formułach. W sobotę, 3 sierpnia pokonają trasę Intro (3km +15 przeszkód) oraz Rekruta (6km +30 przeszkód), a w niedzielę Classica (12km +50 przeszkód). Organizator nie zapomniał także o młodszych, dla których również przygotował garść atrakcji. Dzieci w wieku 4-11 mogą pokazać swoją waleczność na kilometrowej trasie Kids, na której napotkają 10 przeszkód. Natomiast nastoletni sportowcy (12-15 lat) sprawdzą się w formule Junior (2km +15 przeszkód).
-Bardzo cieszy mnie fakt, że Runmageddon zagości w końcu w Szczecinie. Od dwóch lat biegam na eventach w całej Polsce, ale możliwość pokonania trasy w moich stronach niezwykle mnie cieszy. Jeleni Staw to naprawdę malownicza okolica, więc walkę z przeszkodami z pewnością umilą uroki natury – mówi Bartek, któremu już udało się zdobyć statuetkę Korony, a pokonanie Classica pozwoli mu na odbiór Weterana Runmageddonu.

Na trasach w Szczecinie stanie mnóstwo ulubionych przeszkód Uczestników, między innym: Wariat, czyli obracająca się rura, która zweryfikuje moc uchwytu startujących oraz PoleDance, czyli ukośne rury, które sprawią że mięśnie w nogach zapłoną żywym ogniem. Pojawią się także pewne nowości, jak na przykład tajemnicze UFO, które z pewnością spodoba się Runmageddończykom.
Runmageddon Szczecin startuje za niespełna dwa tygodnie, dlatego warto dokonać zapisów on-line jak najszybciej. Wystarczy założyć konto na www.runmageddon.pl i wybrać odpowiedni event. Organizator pragnie przypomnieć, że zapisów można dokonać do piątku poprzedzającego wydarzenie, a zapisy na miejscu dostępne są w przypadku wolnych miejsc w określonych seriach.

Kontakt dla mediów:
Klaudia Sajdak
Junior PR Manager
klaudia.sajdak@runmageddon.pl
+48 698 552 787

___________________________________________________________________________
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.
Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Languages »