previous arrow
next arrow
Slider

Walencja Półmaraton odwołany

Z przykrością informujemy, że Medio Marathon Valencia Trinidad Alfonso EDP, zaplanowany na niedzielę 25 października, został odwołany z powodu trwającej pandemii wirusa COVID-19.

Odwołanie imprezy, po miesiącach wytężonej pracy, było dla nas wszystkich w SuperHalfs wielkim ciosem, ale bezpieczeństwo biegaczy, ogółu społeczeństwa, wolontariuszy i ekipy organizacyjnej jest dla nas najważniejsze. W obecnych okolicznościach nie udało się zagwarantować wszystkim zdrowia i bezpieczeństwa.

Z góry dziękujemy biegaczom i partnerom za zrozumienie i wsparcie w tych trudnych i okolicznościach. Wszyscy zarejestrowani biegacze otrzymają instrukcje na temat dostępnych możliwości dotyczących ich zgłoszeń do biegu w 2020 roku oraz sposobu postępowania z wybraną opcją:

– Przeniesienie rejestracji na edycję w roku 2021

– Pełny zwrot opłaty startowej (z wyjątkiem dobrowolnej darowizny na cele charytatywne, która zostanie przekazana zgodnie z planem organizację charytatywną PayaSOSpital)

– Nieubieganie się o zwrot opłaty startowej jako wyraz solidarności z organizatorem

Wraz z odwołaniem ostatniej imprezy serii SuperHalfs w 2020 roku, który miał być debiutem cyklu, z niecierpliwością czekamy na rok 2021 i rozpoczęcie serii SuperHalfs w sposób, na jaki zasługują wszyscy biegacze! Dzisiaj możemy oficjalnie ujawnić, że przygoda z SuperHalfs rozpocznie się w przyszłym roku. Biegacze mogą rozpocząć wyzwanie, jakim jest przebiegnięcie 5 półmaratonów w ciągu 36 miesięcy w jednym z miast: Pradze, Lizbonie, Kopenhadze, Cardiff lub Walencji od marca 2021 roku. Pomimo wszystkich niedogodności, mamy nadzieję, że wszyscy będą zmotywowani do śledzenia serii SuperHalfs. Razem pokonamy przeciwności i osiągniemy nasze cele.
I mimo że wszystkie nasze plany mogą się opóźnić biorąc pod uwagę odwołania i przełożenia naszych półmaratonów, skupiamy się na ciężkiej pracy nad stworzeniem innowacyjnej serii biegowej, która połączy pięć najpiękniejszych półmaratonów na świecie. Promocja biegania, ekologia i turystyka – to nasze trzy główne założenia.

Zaktualizowany kalendarz SuperHalfs:

27/03/2021 – Praga
09/05/2021 – Lizbona
19/09/2021 – Kopenhaga
03/10/2021 – Cardiff
24/10/2021 – Walencja

Kilka słów na temat serii SuperHalfs:

SuperHalfs to seria wiodących półmaratonów na świecie: w Lizbonie, Pradze, Kopenhadze, Cardiff i Walencji. Formuła polega na ukończeniu pięciu półmaratonów w ciągu 36 miesięcy. Finiszer otrzyma SuperMedal, SuperPaszport i gadżety związane z wydarzeniem. Wszystkie imprezy posiadają certyfikat Gold Label World Athletics, certyfikat AIMS i wyróżnienie European Athletics w postaci najwyższej noty – pięciu gwiazdek. Półmaratony gościły najlepszych zawodników w ramach mistrzostw świata, a na trasach niektórych z nich padały rekordy świata.

Languages »