Slider

XIII Półmaraton Kietrz & Rohov odwołany

W związku z zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszej Gminy i sąsiadów przygranicznych miejscowości Republiki Czeskiej z przykrością informujemy, że zaplanowany na 13 czerwca 2020r. XIII Półmaraton Kietrz & Rohov zostaje odwołany.

Nasza impreza biegowa ma charakter biegu międzynarodowego. Trasa biegu prowadzi przez miejscowości Republiki Czeskiej. Zatem, powoduje to szereg trudności organizacyjnych i logistycznych ( niemożność przewidzenia terminu otwarcia granic, problemy z procedurami przygotowawczymi, możliwe kłopoty z udziałem wolontariuszy ).

Analizując kalendarz imprez biegowych na ten rok, widzimy, że bardzo dużo biegów zostaje przeniesionych na termin jesienny. W związku z tym powstanie chaos biegowy, rodza się pytania, gdzie, kiedy i który bieg wybrać, na który przyjechać. Z tej opcji, organizacji biegu w terminie późniejszym zrezygnowaliśmy. Nasz półmaraton odbywał się w ramach obchodów Dni Kietrza i tak też pozostanie. XIII PÓŁMARATON KIETRZ & ROHOV ODBĘDZIE SIĘ 12 CZERWCA 2021 ROKU. Wierzymy, że tę decyzję przyjmiecie ze zrozumieniem. W roku 2021 miasto Kietrz obchodzić będzie rocznicę 700 lecia nadania praw miejskich. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom kolejna edycja półmaratonu Kietrz & Rohov stanie się bogatsza i silniejsza.

Koleżanki i koledzy biegacze! Pojawia się procedura zwrotu opłaty startowej. Wszystkie opłaty będą do Państwa zwrócone lub zaliczone w poczet XIII edycji kietrzańskiego półmaratonu w 2021 roku. Zwracamy się z gorącą prośbą do grona biegaczy, którzy dokonali opłaty startowej, o powiadomienie Dyrektora biegu Andrzeja Wójtowicza o podjętej decyzji.

Kontakt : Andrzej Wójtowicz tel. 785 944 578, e-mail awojtowicz1@op.pl

Czas poinformowania o podjętej decyzji to okres 30 dni od dnia ukazania się informacji o odwołaniu półmaratonu Kietrz & Rohov. Po tym terminie opłata startowa wraz z danymi biegacza przechodzi na listę zawodników w roku 2021.
Od dzisiaj tj. 31 marca zawieszona zostaje możliwość zapisania się do biegu.

Szanowni Państwo, drodzy biegacze ! Z całego serca apeluję do Was, abyście zadbali o siebie, o Wasze rodziny i bliskich, o zdrowie, bezpieczeństwo i życie. Niech Wasz uśmiech i dobre serca będą obecne w Waszym życiu.

 

Andrzej Wójtowicz
Dyrektor Biegu

Languages »