polmaraton_psb (1200 x 130 px)
baner_WAPP_1200_130_2026
EKO baner3 1200x130
PSB-1200x130
GPG 2026 - 1200x130
25PM_baner_1200x130
previous arrow
next arrow

AKTUALNOŚCI

Za nami finałowy trening przed 12. Tarczyński Nocnym Wrocław Półmaratonem

Za nami finałowy trening przed 12. Tarczyński Nocnym Wrocław Półmaratonem, który zakończył trzy miesiące wspólnych przygotowań. Gościem specjalnym spotkania był Adam Kszczot. Od początku marca, w każdą środę i sobotę, uczestnicy przygotowań do 12. Tarczyński Nocnego Wrocław Półmaratonu spotykali się na wspólnych treningach biegowych. W ciągu trzech miesięcy odbyły się 22 treningi, a w każdym z nich uczestniczyło średnio około 50 osób. Stadion Tarczyński Arena Wrocław i okoliczne trasy stały się miejscem regularnych spotkań wszystkich, których połączyła pasja do biegania i przygotowania do czerwcowego startu.

Finałowy trening miał wyjątkowy charakter. Gościem specjalnym spotkania był Adam Kszczot, ambasador z ramienia Tarczyński S.A, wybitny lekkoatleta i jeden z najbardziej utytułowanych polskich biegaczy średniodystansowych. Były wskazówki od mistrza, wspólne okrążenia, konkurs i konkretny zastrzyk motywacji przed biegiem.

Oprócz regularnych treningów biegowych wrocławianie mogli również uczestniczyć w trzech Nocnych Próbach, które odbywały się raz w miesiącu. Była to doskonała okazja, aby sprawdzić swoją aktualną formę i przygotowanie do półmaratonu na dystansach 5, 10 oraz 15 kilometrów. Każda z Nocnych Prób przyciągała niemal 300 uczestników, co pokazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszyły się wspólne przygotowania do biegu. Cieszymy się, że przez ostatnie miesiące mogliśmy spotykać się w tak szerokim gronie i wspólnie budować atmosferę wokół 12. Tarczyński Nocnego Wrocław Półmaratonu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i energię podczas całego cyklu przygotowań. Szczególne słowa uznania należą się osobom, które regularnie uczestniczyły w treningach, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Dziękujemy również trenerom prowadzącym zajęcia, Mieszkowi Witkowskiemu oraz Maciejowi Smogórze, za profesjonalizm, wsparcie i stworzenie wyjątkowej atmosfery wokół treningów.

Podziękowania kierujemy także do partnerów wydarzenia. Każda sesja treningowa była wspierana izotonikiem z DrWitt oraz batonami energetycznymi z Decathlon, co zapewniało odpowiednie nawodnienie i uzupełnienie energii w trakcie wysiłku.

Już 6 czerwca spotkamy się ponownie, tym razem na trasie 12. Tarczyński Nocnego Wrocław Półmaratonu. Do zobaczenia!

 

 

 

 

Languages »