previous arrow
next arrow
Slider

Zaproszenie do bezpłatnego Prologu „Goń Św. Dominika”

Szanowni Państwo !!

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wraca 27.BIEGU św. DOMINIKA – FESTIWAL BIEGOWY, który odbędzie się 7 sierpnia 2021r. na Długim Targu. To hit sportowego będący główną atrakcją sportową Jarmarku św. Dominika.

Jedyny w Polsce Bieg rozgrywany w centrum miasta, w otoczeniu wspaniałych kamieniczek Traktu Królewskiego Głównego Miasta Gdańska. Wszystkim Biegaczom kibicować będzie blisko 25.000 widzów. Wydarzenie będzie okazją do spotkania Gwiazd Maratonu.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 25 maja 2021r., 4.06.2021r. i 22.06.2021r. w przypadku udziału w wydarzeniu sportowym – współzawodnictwie sportowym więcej niż jednej grupy uczestników z udziałem nie więcej niż 250/500/ osób w grupie, odstęp między grupami biorącymi udział w wydarzeniu wynosi co najmniej 15 minut. Ograniczenia dotyczące liczby uczestników stosuje się oddzielnie do każdej z grup.

Biegu św. Dominika otworzy Bezpłatny Prolog „Goń św. Dominika” 1200 m dla rodziców z dziećmi, młodzieży i seniorów /500 uczestników/. Marszobieg wystartuje z Centrum Długiego Targu, z metą przy Fontannie Neptuna. Uczestnicy wystąpią w gratisowych czerwonych koszulkach, a na mecie otrzymają pakiecik regeneracyjny.

Przy tej okazji realizować będziemy cel charytatywny ustalony przez Radio Gdańsk. Więcej informacji w Regulaminie na www.biegdominika.com

Nie ma opłat wpisowych do Prologu!! Elektroniczne zapisy uczestników będą trwały do 4 sierpnia 2021r. W dniu Biegu 7 sierpnia 2021r. opcjonalnie można się dopisać w Biurze Biegu.

Pierwszych 500 zapisanych uczestników otrzyma gratis pamiątkową koszulkę przed STARTEM, w której są zobowiązani wystąpić w Prologu. Pierwszych 500 osób na mecie otrzyma „Pakiet Regeneracyjny”. Kartę Startową na mecie należy wrzucić do przygotowanych pojemników!! Z wszystkich Kart losowane będą upominki.

W Prologu nie przewidujemy indywidualnych zwycięzców. Zwycięzcami będą wszyscy, którzy dołączą do nas, staną na starcie i osiągną metę w dowolny sposób. Prolog będzie okazją do spotkania z popularnymi gwiazdami sportu wśród, których będą byli Mistrzowie Polski w Maratonie: prof. Wojciech Ratkowski i Radosław Dudycz.

Wśród wszystkich uczestników Prologu losowane będą upominki !!

Languages »