Slider

Zaproszenie na Bieg Charytatywny TAURON BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW

Z radością pragnę zaprosić Państwa do udziału w II Charytatywnym Biegu z okazji Dnia Dziecka TAURON BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW! na rzecz podopiecznych Domu Aniołów Stróżów – organizacji, która od przeszło 27 lat wspiera dzieci i młodzież z wykluczonych społecznie środowisk Śląska i Zagłębia.

Od kilku tygodni mamy otwarte w 100% wszystkie placówki, z czego się ogromnie cieszymy, ale dzieci wróciły z wieloma wzmożonymi problemami. Wiele z nich w kryzysie. W niejednej rodzinie konieczna była interwencja… Wszyscy marzymy o powrocie do normalności i w związku z tym podjęliśmy decyzję o organizacji II edycji biegu charytatywnego. Ponownie chcemy uczcić Dzień Dziecka w ten zdrowy i aktywny sposób 🙂

30 maja (niedziela) w katowickim Parku Kościuszki biegniemy na dystansie 5 km, w formule startów interwałowych z elektronicznym pomiarem czasu, z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Podczas biegu prowadzona będzie klasyfikacja mężczyzn i kobiet, dla pierwszych 3 miejsc w każdej kategorii przewidziane są nagrody, a dla każdego – aniołowy pamiątkowy medal.

Trasę będzie można przebyć biegnąc, maszerując czy spacerując. Liczą się: zdrowo spędzony czas i ważny cel: zebranie funduszy na pomoc podopiecznym Domu Aniołów Stróżów – dzieciom i młodzieży z biednych i trudnych środowisk, pogórniczych i pohutniczych dzielnic biedy i wykluczenia.

Zapisy – https://anioly24.pl/biegnij-dla-aniolow – liczy się każda cegiełka!

Jednocześnie zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie Aniołów w promocji Biegu, abyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby osób o otwartych sercach – dodając wydarzenie do kalendarza, udostępniając post w social mediach bądź linka do zapisów, przesyłając mailing do Klubów Biegacza czy wieszając plakat – w tym celu załączam do wiadomości grafiki, które mogą być Państwu pomocne.

Mam nadzieję, że przyłączycie się Państwo do tego wydarzenia wspierając jednocześnie dzieciaki – z serca dziękuję!

Pozdrawiam,

Marta Kobus

Marketing Fundraiser Manager

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży

„Dom Aniołów Stróżów”

ul. Andrzeja 12a 40-061 Katowice

tel./fax: +48 (32) 2517 533

www.anioly24.pl

Languages »