previous arrow
next arrow
Slider

Zaproszenie na bieg „VII Chodzieska Za-Dyszka”

Miasto Chodzież oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chodzieży zaprasza 9 października 2022 roku do udziału w biegu ulicznym na dystansie 10 km ,, VII Chodzieska Za-Dyszka”.
Trasa Chodzieskiej ZaDyszki poprowadzona zostanie ulicami miasta. Pierwsze kilometry przebiegają przez centrum Chodzieży, a następnie ulicą Zdrojową i Świętokrzyską „obiegniemy” największy okoliczny akwen – Jezioro Miejskie. Ten fragment trasy jest lekko pagórkowaty. Wzdłuż jeziora dobiegniemy do miejscowości Rataje – zbieg ulicą Jeziorną w stronę restauracji Łazienki Chodzieskie. Następnie wbiegniemy na ulicę Słoneczną i ponownie będziemy kierować się w stronę centrum miasta. Przebiegniemy przez chodzieski rynek i ulicą Wojska Polskiego pobiegniemy w dół do chodzieskiej promenady nad jeziorem. Tutaj, jeśli tylko wystarczy sił, można finiszować bo do mety pozostanie już tylko pół kilometra.

Wszystkie informacje na temat biegu, zapisy, regulamin, mapkę trasy można znaleźć na stronie internetowej www.zadyszka.chodziez.pl, www.mosir-chodziez.pl
Bezpośredni link do zapisów  https://zapisy.domtel-sport.pl/vii-chodzieska-zadyszka-v7055

Serdecznie zapraszamy do Chodzieży, zachęcamy zarówno do czynnego udziału w biegu, jak i do kibicowania.

Languages »