previous arrow
next arrow
Slider

Zderzenie dwóch sportowych światów na Runmageddon Global

To, że Runmageddon Kaukaz jest wyzwaniem życia, potwierdzi niejeden zeszłoroczny uczestnik. To, że start w tym przedsięwzięciu pozwala sprawdzić siłę i charakter, wie każdy, kto go pokonał. Ale o tym, że potrafi połączyć dwa sportowe światy przekonać będzie można się podczas drugiej kaukaskiej edycji ekstremalnego biegu. Podczas Runmageddonu Kaukaz ambasadorka marki Lech Free, trenerka personalna Natalia Tober oraz utytułowana ultramaratonka Dominika Stelmach staną przed wspólnym wyzwaniem. Będą pokonywać trasy ekstremalnego biegu i specjalnie dla nich przygotowany challenge.

Dwie sportowe osobowości: Natalia – trenerka fitness, ambasadorka marki Lech Free, która wraz z Ekipą Leszka swoimi sportowymi aktywnościami potwierdza przesłanie akcji #MożeszWszystko oraz Dominika Stelmach ultramaratonka, zwyciężczyni Wings for Life, najbardziej wszechstronna polska biegaczka zmierzą się z ekstremalnym wyzwaniem Runmageddonu Global. Będą pokonywać jego trasy, z jednej strony, rywalizując ze sobą, a z drugiej pomagając sobie nawzajem. Dwie zawodniczki, w trakcie każdego biegowego etapu, będą brały udział w dodatkowych challengach. Pierwszego dnia pokonywać będą specjalną trasę Fortecy Zakagori. Podczas drugiego etapu staną twarzą w twarz z żywiołem rwącej rzeki i dodatkowym utrudnieniem zaplanowanym przez organizatorów. Trzeciego dnia spotkają się z przeszkodą X-man, a czwartego pokonają 400 metrowy podbieg. Która z nich poradzi sobie z challangem lepiej, okaże się podczas Runmageddonu Global. Rywalizację dwóch sportsmenek śledzić będzie można na kanałach social media marki Lech Free i Runmageddon.
Ideą sportowego wyzwania Natalii i Dominiki w górach Kaukaz jest pokazanie, że rywalizacja i współpraca mogą iść w parze. Mogą być siłą napędową i motywacyjną do przełamywania swoich fizycznych barier i ulepszania swoich wyników. Kaukaski challenge łączy dwa światy sportu i potwierdza, że jest to wydarzenie dla każdego, niezależnie od tego jaki sport się uprawia. Wystarczy tylko odrobina chęci, by przesłanie akcji Lecha Free #MożeszWszystko stało się prawdziwe.

Karina Cywińska
PR Manager
karina.cywinska@runmageddon.pl
698 555 835

___________________________________________________________________________
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg
z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz. Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Languages »