previous arrow
next arrow
Slider

Związek Organizatorów Sportu Masowego wzywa do natychmiastowego odblokowania imprez. Prosi miłośników zdrowego stylu życia o pomoc

Mija już niemal 15 miesięcy od momentu wprowadzenia praktycznego zakazu organizacji imprez sportowych dla amatorów. Od roku przedstawiciele Związku Organizatorów Sportu Masowego starają się bezskutecznie przekonać Rząd RP do zmiany polityki wobec branży, która odpowiada za zdrowie Polaków. Dlatego organizatorzy zwracają się z prośbą o pomoc do miłośników zdrowego stylu życia. Rusza akcja happeningowa „Tak dla sportu!”.​

Chcemy powrotu imprez sportowych. Chcemy dbać o swoje zdrowie – mówią zgodnie organizatorzy zrzeszeni w Związku Organizatorów Sporu Masowego.

Otwierane są kolejne branże. ​
Na stadionach będzie mogło zasiadać kilka tysięcy osób.
Rząd znosi obowiązek noszenia maseczek na zewnątrz.
Dlaczego nie możemy startować w imprezach na otwartej przestrzeni? W trakcie wielu spotkań z przedstawicielami rządu, zaproponowaliśmy szereg rozwiązań oraz dostarczyliśmy wyniki badań naukowych, potwierdzające bezpieczeństwo organizacji masowych imprez sportowych na świeżym powietrzu. W dalszym jednak ciągu nasza branża nie doczekała się „odmrożenia”.

Pozwólcie nam startować! Czas wyrazić obywatelskie niezadowolenie wobec takiej polityki!

Apelujemy do wszystkich miłośników zdrowego stylu życia:

Jeśli się z nami zgadzacie i też oburza Was takie podejście Rządu RP do sportu dla amatorów, to spakujcie swoje zużyte buty sportowe lub odzież i na znak protestu wyślijcie je do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów!

Kancelaria Rady Ministrów
Al. Ujazdowskie 1/3, 00-583 Warszawa
z dopiskiem „TAK DLA SPORTU”

Zróbmy to, skoro rządzący nie reagują na nasze apele i potrzeby! Nie czekaj aż będzie za późno! Akcja przyniesie efekt, tylko jeśli będzie masowa. Każdy but, każda koszulka się liczy!

Łukasz Maleszewski
PR Manager
+48 791 468 288
lukasz.maleszewski@sportevolution.pl

Piotr Jakóbik
Marketing Director
+48 511 291 080
piotr@sportevolution.pl

Languages »