previous arrow
next arrow
Slider

ČSOB Bratysława Maraton – 7 kwietnia 2024

19. ČSOB Bratysława Maraton odbędzie się w pierwszy weekend kwietnia 2024 roku. Impreza proponuje możliwość spędzenia wspaniałego weekendu w mieście, w którym została napisana historia Europy. A wszystko to w wyjątkowej atmosferze biegowego święta, które jest skierowane nie tylko dla wyczynowych biegaczy i dla biegaczy w ogóle, ale i dla całych rodzin. Wszystkie pokolenia, od małych dzieci po dziadków, mogą wziąć udział w tym wielkim święcie sportu. Dlatego też to wydarzenie jest doskonałym wyborem na dłuższy weekend w stolicy Słowacji dla całej rodziny.

Dla organizatorów ČSOB Bratysława Maratonu każdy biegacz jest ważny, dlatego ich motto brzmi: „Tam, gdzie każdy jest zwycięzcą”. Rzeczywiście, na mecie każdy uczestnik czuje się zwycięzcą przede wszystkim dzięki wyjątkowej atmosferze tworzonej przez kibiców.

ČSOB Bratysława Maraton to coroczna impreza w światowym, biegowym kalendarzu lekkoatletycznym. Wydarzenie należy do rodziny AIMS (Międzynarodowej Federacji Biegów Ulicznych i Maratonów), a jej jakość gwarantuje 5-gwiazdkowy certyfikat European Athletics oraz World Athletics Label. Ponadto maraton w ramach tej imprezy jest biegiem kwalifikacyjnym do Abbott Wanda World Marathon Majors w kategoriach wiekowych. Nie zwlekaj więc i przyjedź 7 kwietnia do Bratysławy, aby zdobyć punkty w tym prestiżowym rankingu!

Program ČSOB Bratysława Maratonu:

Hobby Day (sobota, 6 kwietnia)

Bieg Maluchów (5 m) – 09:30

Biegi Dzieci (300 m – 1 600 m) – od 10:00

Minimaraton + Senior Run &Walk (4,2 km) – 14:00

Bieg na 10 km – 16:00

Dzień Maratonu (Niedziela, 7 kwietnia)

Maraton, Półmaraton (+ sztafety na tych dystansach) – 9:00

Languages »