previous arrow
next arrow
Slider

Nowy termin biegu Borecka Łękuk Trail 2020

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii covid-19, jednoznacznie zakazuje organizacji imprez biegowych do 27-go grudnia włącznie. Sztab organizacyjny Borecka Łękuk Trail błyskawicznie podjął decyzję o zmianie terminu biegu z 5 na 31 grudnia 2020.

” Ostatnie miesiące są dla nas wszystkich doskonałym treningiem umiejętności szybkiego reagowania na zmieniające się okoliczności. Możemy nie zgadzać się z wieloma zakazami, ale ostatecznie to niczego nie zmieni. Decyzję o zmianie terminu podjęliśmy wspólnie z głównymi partnerami naszego biegu, czyli wójtami gmin Kruklanki i Wydminy oraz właścicielem hotelu Folwark Łękuk. Obserwując pozytywne poruszenie na formularzu rejestracyjnym możemy śmiało stwierdzić, że zmiana terminu na 31 grudnia okazała się strzałem w dziesiątkę. Do imprezy pozostał okrągły miesiąc, a na liście uczestników mamy już 150 nazwisk z całej Polski. Limit, jaki przyjęliśmy na ten rok to 200 osób, więc to już naprawdę ostatni dzwonek na rejestrację. Po wyczerpaniu limitu miejsc nawet znajomości z wójtami czy dyrektorem biegu mogą nie pomóc…” żartuje Bartłomiej Osior, dyrektor Borecka Łękuk Trail 2020

Wicedyrektor Folwarku Łękuk Aleksandra Nowak, wydmiński biegacz Wiesław Krawczuk oraz właściciel restauracji Gościniec Wydminy Cezary Kozdra cieszą się, z dodatkowych 30 dni na przygotowanie się do startu w Borecka Łękuk Trail.

Autor zdjęcia: Marcin Łobrów, Vilk Stepovy.

Regulamin biegu i formularz zapisów dostępne na stronie: https://folwarklekuk.pl/borecka-lekuk-trail/

Languages »