previous arrow
next arrow
Slider

Przedstawiamy panelistów X Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej

Organizatorzy największych imprez biegowych w Polsce, eksperci w dziedzinie ekonomii i marketingu oraz pasjonaci aktywnego, biegowego trybu życia podzielą się swoją wiedzą podczas dziesiątej edycji organizowanego w Poznaniu wydarzenia, którego tegorocznym tematem będzie profesjonalizacja imprez biegowych.

Nasza konferencja służy między innymi wymianie doświadczeń osób zaangażowanych w organizację imprez biegowych. Tych doświadczeń nabieramy nie tylko podczas wydarzeń, które sami organizujemy, ale także dzięki podpatrywaniu pozytywnych wzorców od organizatorów na całym świecie. W którą stronę warto patrzyć i od kogo się uczyć, o tym chciałbym porozmawiać w Poznaniu z naszymi uczestnikami. Jestem pewien, że pozostali paneliści również szykują interesujące i aktualne tematy – mówi dyrektor Poznań Maratonu i Półmaratonu Łukasz Miadziołko.

Oprócz dyrektora Poznań Maratonu, który będzie jednym z prelegentów, warto posłuchać wystąpień ekspertów, których przedstawiamy poniżej:

  • Specjaliści Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu prof. Zygmunt Waśkowski oraz Marcin Gurtatowski, zaprezentują wiedzę na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w organizacji imprez biegowych.
  • Marek Tronina, od ponad dwudziestu lat dyrektor Maratonu Warszawskiego, skupi się na strategiach marketingowych (marketing myopia), dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w promowaniu biegów.
  • Ewa Paciorek, dziennikarka radiowa z doświadczeniem w organizacji i promocji największych imprez biegowych, poruszy temat udziału kobiet w biegach, wskazując na znaczenie i sposoby zachęcania ich do aktywności sportowej.
  • Katarzyna Wągrowska, ekoedukatorka, aktywistka, ekspertka m.in. Climate Leadership, inicjatywy ONZ na rzecz klimatu, omówi wpływ imprez biegowych na środowisko naturalne, zwracając uwagę na proekologiczne trendy pojawiające się podczas organizacji biegów.

Dodatkowo na Konferencji usłyszymy przedstawicieli Polskiego Związku Lekkiej Atletyki: Bogusława Mamińskiego, Huberta Trochimowicza i Stanisława Lange, którzy opowiedzą o roli PZLA w procesie profesjonalizacji masowych imprez biegowych.

Więcej o panelistach oraz programie Konferencji można przeczytać na stronie internetowej Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Zapisy trwają

Przypominamy, że zgłoszenia na Konferencję przyjmowane są do 20 lutego 2024 r., a samo wydarzenie będzie miało miejsce w Maltańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Poznaniu w dniach 28 i 29 lutego 2024. Organizatorami wydarzenia są Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

 

Kontakt:

 Filip Borowiak

Rzecznik Prasowy

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji

f.borowiak@posir.poznan.pl

www.posir.poznan.pl

tel. +48 61 8 357 929; + 48 572 353 472

Languages »