previous arrow
next arrow
Slider

Samorządowcy na Runmageddonie – III Mistrzostwa Samorządowców w Biegach Przeszkodowych by Runmageddon

Już po raz trzeci, ale w zupełnie nowej lokalizacji odbędą się III Mistrzostwa Samorządowców w Biegach Przeszkodowych. Pierwsze z nich miały miejsce w Pabianicach, drugie w Siedlcach, a teraz przyszedł czas na Wrocław. 19 października na Stadionie Wrocław, przy alei Śląskiej 1, rozegrane zostanie ekstremalne starcie samorządowców.

W ciągu dwóch edycji mistrzostw wielu samorządowców podjęło wyzwanie Runmageddonu i pokonało jego trasę. Przez cały rok trafiają do nas zapytania o tę konkurencję, dlatego też zdecydowaliśmy ją kontynuować. Mam nadzieję, że ta edycja przyciągnie jeszcze więcej chętnych, którzy wezmą udział w rywalizacji o miano najszybszych samorządowców. Jednak nie tylko o rywalizację tu chodzi. Zmierzenie się z naszym ekstremalnym biegiem to bez wątpienia dobry sprawdzian siły i charakteru, który jest inspirującym wyzwaniem dla piastujących stanowiska państwowe urzędników. – mówi Jarosław „Jaro” Bieniecki, twórca i prezes Runmageddonu.

W III Mistrzostwach Polski Samorządowców mogą wystartować aktualni pracownicy urzędów miast, gmin, starostw powiatowych i urzędów marszałkowskich oraz prezydenci, burmistrzowie i wójtowie. Uczestnictwo dostępne jest także dla radnych gmin, miast i powiatów oraz sejmików wojewódzkich aktualnej i przyszłej kadencji oraz członków zarządów powiatów i województw aktualnej i przyszłej kadencji. Startujący mierzyć się będą z formułą Rekrut, czyli 6 kilometrów i ponad 30 przeszkód.
Mistrzostwa Polski Samorządowców to niejedyna atrakcja wrocławskiego Runmageddonu. Uczestnicy tej edycji, mają do wyboru 3 formuły: Rekrut na dystansie 6 km z 30 przeszkodami, Intro na odcinku 3 km z 15 przeszkodami oraz Finał Ligi Runmageddonu, który jest zwieńczeniem sezonu imprez z cyklu Runmageddon. Dodatkowo, we Wrocławiu okazję na swój ekstremalny start będą miały dzieci w wieku 4-11 lat w formule KIDS, młodzież (12-15 lat) w Runmageddonie Junior oraz rodziny (min. 2-osobowe) w nowej formule Family.
Informacje na temat mistrzostw są dostępny na stronie https://www.runmageddon.pl/imprezy/iii-mistrzostwa-polski-samorzadowcow-by-runmageddon-gdansk-19-10-2019. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: mps@runmageddon.pl do dnia 10 października 2019. Liczba miejsc jest ograniczona! Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu: +48 698 555 835.

Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Manager

karina.cywinska@runmageddon.pl

698 555 835
___________________________________________________________________________
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg
z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.
Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki og-romnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Languages »