Slider

Wystartuj w Biegu „Policz się z cukrzycą” i wesprzyj działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Wielkimi krokami zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od wielu lat akcji charytatywnej, wspieranej przez miliony ludzi na całym świecie, towarzyszy Bieg „Policz się z cukrzycą”. Będzie to już 15. edycja rywalizacji, której celem jest zwrócenie uwagi na problem zachorowań na cukrzycę. Ze względu na pandemię bieg odbędzie się w formie wirtualnej, a tradycyjnie wpływy z pakietów startowych przekazane zostaną na konto WOŚP z przeznaczeniem na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
Poprzednie edycje Biegu „Policz się z cukrzycą” to liczny, barwny korowód dorosłych i dzieci w charakterystycznych pomarańczowych koszulkach, z uśmiechem na ustach przemierzających ulice Warszawy. Tysiące biegaczy pokonywało dystans 5 kilometrów, by wyrazić solidarność z diabetykami i wesprzeć program, dzięki któremu kobiety ciężarne z cukrzycą mogą rodzić zdrowe dzieci.
Po raz 15. organizujemy Bieg „Policz się z cukrzycą”mówi Jurek Owsiak.Tym razem biegniemy w tzw. rozproszeniu i to uczestnicy decydują gdzie biegną i w jakim kierunku. Do pokonania jest 5 kilometrów, które można przebiec, przejść, przejechać na rowerze czy hulajnodze, grunt, żeby o własnych siłach. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy pobiegną z nami i tym samym pomogą kupić kolejne pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycąpodkreśla.


Relacja z Biegu „Policz się z cukrzycą” dostępna TUTAJ

15. edycja Biegu „Policz się z cukrzycą” będzie wyjątkowa. Ze względu na pandemię i obowiązujące ograniczenia epidemiczne, będzie to edycja wirtualna. To oznacza, że każdy może wziąć w niej udział, w dowolnym miejscu na świecie. Tym razem biegacze sami zadecydują o trasie, ważne by pokonać dystans 5 kilometrów i zrobić to pomiędzy piątkiem 8 stycznia, a niedzielą 10 stycznia. Uczestnicy będą korzystać z nowoczesnej aplikacji All You Need Is Running.
Od samego początku Sport Evolution wspiera i aktywnie uczestniczy w akcjach organizowanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocypodkreśla Michał Drelich, prezes Sport Evolution.To już 15. edycja Biegu „Policz się z cukrzycą”, którą organizujemy razem z WOŚP. Nawet pandemia nie mogła nam w tym przeszkodzić, stąd pomysł, by wyjątkowo bieg odbył się w formie wirtualnej. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w rywalizacji, bowiem przychód z opłat startowych, zostanie przekazany na rzecz Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycąmówi.

Aby wziąć udział w 15. Biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą” należy w pierwszej kolejności zarejestrować się na platformie SlotMarket.pl. Koszt pakietu startowego to 50 zł. W tej cenie jest koszulka biegowa oraz numer startowy, które zostaną dostarczone przez kuriera pod wskazany w rejestracji adres. Po rejestracji na SlotMarket.pl każdy z biegaczy otrzyma również indywidualny kod, który należy podać w aplikacji All You Need Is Running. Założenie konta jest bezpłatne, a oprócz dostępu do Biegu „Policz się z cukrzycą” mamy możliwość wzięcia udziału w wielu innych wirtualnych wyzwaniach.
Zdecydowaliśmy również, że wpływy ze wszystkich wirtualnych wydarzeń organizowanych w grudniu na platformie All You Need Is Running, także przekażemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zaznacza Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu Sport Evolution. – Za nami już kilka biegów, ale cały czas można się jeszcze zapisać i wystartować w Biegu Praw Człowieka (20 grudnia), BieguZimowym (21 grudnia) oraz Biegu Sylwestrowym (31 grudnia). Koszt startu to 15 zł. Warto więc wziąć udział i również w ten sposób dołączyć do grona osób wspierających 29. Finał WOŚPmówi.
Atutem All You Need Is Running są nowoczesne rozwiązania technologiczne. Narzędzie jest zintegrowane ze wszystkimi popularnymi aplikacjami biegowymi oraz zegarkami z GPS-em.
Sama obsługa aplikacji jest bardzo prosta i intuicyjnazapewnia Maciej Pawłowski, Project Manager All You Need Is Running.Co ważne, użytkownicy platformy nie muszą za każdym razem pamiętać, by przesłać wynik ukończonego biegu w postaci zdjęcia lub screena, ani też nigdzie dodatkowo go wpisywać. Wynik jest przesyłany automatycznie, dzięki integracji AllYouNeedIsRunning.com z popularnymi aplikacjami treningowymi i już po chwili zawodnik widzi swoje nazwisko w klasyfikacji biegu tłumaczy.
Zapisy na 15. Bieg „Policz się z cukrzycą” wystartowały 14 listopada, w Światowym Dniu Cukrzycy. Zapisy odbywają się przez platformę SlotMarket.pl do 3 stycznia lub wyczerpania limitu miejsc (z 7000 miejsc pozostało już 3000).
Więcej informacji dotyczących Biegu „Policz się z cukrzycą” można znaleźć TUTAJ.
Kontakt: Łukasz Maleszewski PR Manager, Sport Evolution Mobile: +48 791 468 288 Email: lukasz.maleszewski@sportevolution.pl
Piotr Jakóbik
Marketing Director, Sport Evolution
Mobile: +48 511 291 080
Email: piotr@sportevolution.pl

Languages »