Slider

18.04.2021 – to nowa data 13. PKO Poznań Półmaratonu

W związku z informacją z dnia 5 marca br. o zmianie terminu 13. PKO Poznań Półmaratonu ze względu na zagrożenie epidemiczne (dziś już stan epidemii) wywołane na świecie przez koronawirus SARS-CoV-2 informujemy, że ustalona została nowa data biegu. 13.PKO Poznań Półmaraton odbędzie się 18 kwietnia 2021 roku.

Wszystkie osoby, które uiściły opłatę startową otrzymają jej zwrot.

W pierwszej kolejności (od 27.03.2020r.) zwrot opłat startowych otrzymają osoby, które uiściły opłatę poprzez system płatności PayU oraz w formie „kup na prezent”. W dalszej kolejności (do 30.04.2020r.) zwrot opłat otrzymają osoby, które uiściły opłatę bezpośrednio na konto Organizatora.

Osoby, które wniosły opłatę w formie:
• przelewu zbiorczego
• przelewu indywidualnego
• wpłaty za pośrednictwem poczty
• wpłaty gotówki dokonanej w siedzibie POSiR
• oraz nabyły pakiet startowy poprzez opcję „przekaż numer”

proszone są o przesłanie na adres e-mail: zwroty@halfmarathon.poznan.pl

• numer zgłoszenia
• numer startowy
• numer konta bankowego

Uwaga: osoby, które już wcześniej przysłały wyżej wymienione informacje na wspomniany powyżej adres e-mail nie muszą tego robić ponownie.

Powyższa decyzja podyktowana jest kilkoma czynnikami. Jednym z ważniejszych jest chęć kooperacji z innymi organizatorami biegów w Polsce, a co za tym idzie – nie dublowanie biegów w tych samych terminach. Rozważaliśmy termin 17-18 października 2020r. jednak ze względu na odbywające się w ww. weekend imprezy: 21. PKO Poznań Maraton, Mistrzostwa Świata w Półmaratonie w Gdyni oraz Półmaraton Królewski w Krakowie nie zdecydowaliśmy się na taki krok, by nie zmuszać biegaczy do wyboru pomiędzy tymi prestiżowymi imprezami biegowymi. Kolejnym ważnym powodem, który wpłynął na odstąpienie od organizacji Półmaratonu w terminie 17-18.października 2020, były prośby wielu biegaczy, które docierały do nas poprzez social media, maile oraz telefony, by właśnie nie organizować Półmaratonu w ww. terminie.
Nasze biegi organizujemy dla zawodników, których głos jest dla nas ważny i zawsze, gdy to możliwe, bierzemy go pod uwagę, ponieważ każdy z biegaczy jest nieodłączną częścią Poznań Półmaratonu i Poznań Maratonu.

W tym trudnym czasie dla wszystkich organizatorów imprez sportowych, a także zawodników, jesteśmy przekonani, ze należny się wzajemnie wspierać i ułatwiać funkcjonowanie branży biegowej, by każdy poniósł jak najmniejsze straty zarówno finansowe jak i wizerunkowe.

Liczymy na Wasze zrozumienie. Pamiętajcie, że:

„Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi.
A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem.” – Nick Vujicic

Jednocześnie informujemy, że od dnia 24.03.2020r. pracujemy w trybie home office, dlatego kontakt z nami jest wyłącznie drogą e-mail:
• płatności, zwroty opłat, korekty faktur: e-mail: zwroty@halfmarathon.poznan.pl
• pozostałe informacje: e-mail: info@halfmarathon.poznan.pl

Wszelkie informacje dotyczące organizacji biegu w nowym terminie, w tym o uruchomieniu zapisów będą publikowane sukcesywnie na stronie internetowej (www.halfmarathon.poznan.pl) oraz w social mediach od kwietnia 2020r.

Languages »