previous arrow
next arrow
Slider

Bieg Ulicą Piotrkowską odwołany

Jako organizatorzy jednego z największych biegów na 10 km. w Polsce, głęboko wierzyliśmy, że uda się przeprowadzić zawody w tym roku. Niestety, sytuacja w jakiej wszyscy znaleźliśmy się, nie pozwala nam na realizację październikowego biegu.

Głęboko wierzymy, że zostaniecie z nami i apelujemy abyście jeśli to możliwe, nie wycofywali dokonanych już opłat startowych i wykorzystali je w przyszłorocznej imprezie. Razem tworzymy historię tego wydarzenia, każdy z Was jest jej częścią dlatego pokażmy solidarność naszej biegowej rodziny. O szczegółowym programie zawodów będziemy informowali w kolejnych tygodniach.
Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie wystartują w przyszłorocznych zawodach, bądź potrzebują czasu na podjęcie ostatecznej decyzji, dajemy możliwość rezygnacji i zwrotu wpisowego. Swoją absencję należy zgłaszać w dniach od 24.08.2020 r. do 6.09.2020 r. , do godz. 24:00 na adres e-mail: stowarzyszenieasiz@gmail.com

W zgłoszeniu należy podać jedynie imię i nazwisko oraz miasto. Opłata zostanie zwrócona w ciągu 14 dni od dnia doręczenia oświadczenia Zawodnika o rezygnacji z udziału w biegu. Proces zwrotów wpisowego niesie ze sobą wiele komplikacji, dlatego wnioski o zwrot opłaty startowej wysłane po 6 września 2020 r. nie będą rozpatrywane.

Osoby, bądź firmy, organizacje pożytku publicznego, które dokonały opłaty startowej bezpośrednio na konto Organizatora, mogą ubiegać się o zwrot także drogą mailową. W tym przypadku wystarczy podać w treści maila nazwę organizacji, firmy, kwotę do zwrotu oraz numer konta. Wraz z potwierdzeniem przelewu na Państwa konto trafi wówczas faktura korygująca, jeśli wcześniej wystawiliśmy fakturę zaliczkową.

Jednocześnie informujemy, że zapisy na 18. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run zostają wstrzymane do stycznia przyszłego roku. Po wznowieniu zapisów, pierwsza kwota wpisowego wyniesie 60 zł.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem imprezy. Osoby, które nie wystąpią o zwrot opłaty startowej do 6 września, automatycznie wyrażają zgodę na przeniesienie wpisowego na 2021 rok i akceptują nowy regulamin.

Datę Mini Biegu ogłosimy w marcu przyszłego roku. Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia na starcie!

Organizatorzy 18. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Languages »