previous arrow
next arrow
Slider

Charytatywny Bieg Daj piątaka na dzieciaka już 11 czerwca na ulicach łódzkich Bałut!

Przez ostatnie dwa lata biegaliśmy tylko wirtualnie – mimo tego, wielu z Was nie odpuściło i przemierzało kilometry w praktycznie każdym zakątku Polski. Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy od lat są z nami i zapraszamy pozostałych do dołączenia do naszej Kolorowo-Piątakowej Drużyny.

Rok 2022 będzie dla nas (i  mamy nadzieję, że dla Was również) wyjątkowy, bo ogłaszamy, że WRACAMY naładowani dobrą energią i już 11 czerwca spotkamy się na łódzkich Bałutach, gdzie wspólnie pobiegniemy w Biegu Daj piątaka na dzieciaka.

Ważny cel, super atmosfera, setki i wyjątkowe nagrody? Tego jak zawsze możecie spodziewać się podczas organizowanego przez nas wydarzenia. W tym roku, tak jak w przypadku poprzednich edycji całą zebraną kwotę z opłat startowych przeznaczymy na rehabilitację dzieciaków z Kolorowego Świata.

Dla Was przygotowujemy medale, pakiety startowe oraz oczywiście atrakcyjne nagrody. Ale mamy nadzieję, że nie to jest dla Was najważniejsze  Dla nas liczy się przede wszystkim to, że będziemy mogli się spotkać, pobiec, a potem spędzić czas na kolorowym pikniku  No i oczywiście to, że przez nasze wspólne działanie pomożemy dzieciakom z niepełnosprawnościami.

Czy kolejny raz pobijecie rekord uczestnictwa w „Daj piątaku” i sprawicie, że nasze dzieciaki będą pękać z dumy? Jesteśmy pewni, że tak!

Jak co roku w Biegu Głównym mamy dla Was 5-kilometrową trasę biegnącą ulicami łódzkich Bałut. Dzieciaki z kolei zapraszamy do udziału w Małym Cwaniaku, a osoby z niepełnosprawnościami do udziału w Wózkach w Biegu na dystansie 500 m.

Organizujcie swoje biegowe ekipy i wspólnie zapisujcie się tutaj: https://www.dajpiataka.com.pl/zapisz-sie/

Opłata startowa w tym roku wynosi 60 zł dla uczestników Biegu Głównego oraz 10 zł dla dzieciaków, które wezmą udział w Biegu Małego Cwaniaka.

Odliczajcie czas do startu, czyli 11 czerwca 2022 roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Do zobaczenia na trasie!

Partnerami Biegu Daj piątaka na dzieciaka są m.in.: P&G, Clariant, Godel

 

Technologies, Fujitsu, Cisowianka, TZ Poland, Vera Sport, Fitforma, LennyLamb, HELPA, Potrafka, Ava Laboratorium, Dr Irena Eris, Krebo, Kręgielnia Grakula, Ichem, Kubota, Wydawnictwo Media Rodzina.

Zapraszamy na naszą stronę: https://www.dajpiataka.com.pl/ lub facebooka: https://www.facebook.com/dajpiatakanadzieciaka

 

 

 

Languages »