previous arrow
next arrow
Slider

Niepowtarzalna okazja na debiut w biegu ulicznym! New Balance Bieg na Piątkę staruje już 24 marca – dostępnych jest już tylko tysiąc miejsc!

New Balance Bieg na Piątkę wystartuje już 24 marca jako bieg towarzyszący 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonowi Warszawskiemu. Tego dnia ściganie na krótszym dystansie rozpocznie się o 9:30. Dostępnych jest jeszcze tysiąc numerów startowych! Takiej okazji do debiutu lub walki o życiówkę na dystansie 5 kilometrów nie można przegapić!

Limit zawodników niebawem zostanie osiągnięty!

Co roku New Balance Bieg na Piątkę spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Na tegoroczne wydarzenie zapisało się już blisko 4 tysiące zawodników, a limit osób tego wydarzenia to 5 tysięcy biegaczy. Istnieje szansa, że zapisy zostaną zamknięte w ciągu najbliższego tygodnia. Wszyscy, którzy myślą udziale w biegu, nie powinni zwlekać z rejestracją!

 

– Piękne, jubileuszowe miejsca startu i mety – bo byliśmy tu równo 10 lat temu; malownicze okoliczności  – bo będziemy podziwiać prawo i lewobrzeżną Warszawę; trasa atestowana i dystans, który dostępny jest dla wszystkich. To będzie świetne wydarzenie, nie można tego przegapić. Debiutanci mogą tu przeżyć wielką biegową przygodę i zakochać się w bieganiu, weterani zaś powalczą o życiówki. –  mówi prezes Fundacji „Maraton Warszawski” Marek Tronina.

Bieg startuje w niedzielę, 24 marca o godzinie 9:30. Podobnie jak 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski, „piątka” rozpocznie się na moście Poniatowskiego, a jej trasa poprowadzi wzdłuż Alei Jerozolimskich aż do Ronda De Gaulle’a. Tam biegacze zrobią nawrotkę. Następnie Wybrzeżem Szczecińskim oraz ulicą Siwca skierują się w stronę mety usytuowanej na błoniach PGE Narodowego.

– Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, intensywności treningów, motywacji czy wyznaczonych celów, dla marki New Balance jeśli biegasz, jesteś biegaczem. Bieg na Piątkę wpisuje się w tę ideę i jest doskonałą okazją, aby celebrować radość z biegania, która sprawia, że stajemy się lepszą wersją siebie.  – mówi Iga Bielawski, CEE Marketing Director w New Balance

Wyjątkowy medal dla każdego uczestnika

Pamiątkowe medale otrzymają na mecie wszyscy finiszerzy biegu, niezależnie od wyniku. W tym roku na biegaczy New Balance Biegu na Piątkę czekać będą medale z wyrzeźbionym Mostem Poniatowskiego ozdobione kwitnącymi na wiosnę tulipanami. Na rewersie przewidziano miejsce na pamiątkowy grawerunek osiągniętego czasu i imienia uczestnika.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Rejestracja na wydarzenie odbywa się przez stronę: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Fundacja „Maraton Warszawski” prowadzi również biegową akcję charytatywną #BiegamDobrze, więcej o inicjatywie znajdziesz na: https://nnpolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze

Więcej informacji o nadchodzącym biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com/informator/

***

Fundacja „Maraton Warszawski” jest liderem w branży biegów masowych i organizatorem największego maratonu w kraju. W swoim portfolio posiada takie cykliczne imprezy jak Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Maraton Sztafet. Jest współorganizatorem Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”, biegów Konstytucji 3 Maja, Powstania Warszawskiego i Niepodległości. Od lat promuje zdrowie, wspiera sport amatorski, prowadzi największy charytatywny program biegowy w Polsce – #BiegamDobrze i jest wydawcą kultowego portalu MagazynBieganie.pl.

Kontakt dla mediów:

Fundacja „Maraton Warszawski”, Magda Skrocka, +48 510 281 438, magda.skrocka@maratonwarszawski.com

Partner of Promotion, Konrad Toporowicz, +48 22 858 74 58 wew. 52, k.toporowicz@partnersi.com.pl

 

Languages »