Slider

Nowa lokalizacja Runmageddon Warszawa

Była Twierdza Modlin, było warszawskie Expo, Zalew Bardowskiego, a teraz przyszedł czas na Promenadę Zegrze. Najpopularniejszy w Polsce bieg przeszkodowy w dniach 2-3 października odbędzie na terenie obiektu konferencyjno – eventowego Promenada Zegrze. Fani sportowej zabawy mogą już planować swój start w tym fantastycznym, emocjonującym wydarzeniu.

Nowa lokalizacja, zawsze wiąże się z nowymi sportowymi wyzwaniami, a to najbardziej cieszy uczestników naszych biegówmówi Maciej Baranowski, dyrektor eventu.Promenada Zegrze to wspaniały teren do planowania ekstremalnej trasy. Są tam lasy, łąki i co ważne Zalew, więc stworzymy niezłą kombinację ulubionych żywiołów Runmageddończyków: ziemi, wody, ognia i lodu. Jak zapowiada organizator wśród przeszkód pojawią się: słynna Ogniowa, którą będzie trzeba przeskoczyć, Lodowa, która ochłodzi rozpalone mięśnie i Indiana XXL, która dostarczy wrażeń zapierających dech w piersiach.

Mieszkańcy Mazowsza jak i całej Polski mogą zapisywać się już do startu w Runmageddonie, a do wyboru mają kilka formuł o zróżnicowanym poziomie trudności i długości. Podczas warszawskiego wydarzenia na debiutantów czekać będzie formuła Intro, czyli 3-kilometrowa trasa z 15 przeszkodami. Dla osób, którym Intro wydaje się zbyt łatwe, dostępna będzie formuła Rekrut (6 km, 30 przeszkód). Na tych dwóch dystansach startować mogą osoby, które ukończyły 16 lat. Pełnoletni, którzy kochają mocne wrażenia, będą mogli spróbować swoich sił w najdłuższej formule tego eventu – Classic’u. Ich zadanie polegać będzie na przebiegnięciu 12 kilometrów najeżonych 50 utrudnieniami.

Runmageddon Warszawa będzie też doskonałą okazją do poruszenia z kanap dzieci i młodzieży, gdyż właśnie tam będą mieli szansę przeżyć ekscytującą przygodę Runmageddonu Kids i Junior. Najmłodsi w wieku 4-11 lat zmierzą się z kilometrem z 10 przeszkodami a starsi 12-15 z 2 kilometrami z 15. Niedziele 3 października powinny wpisać sobie w kalendarz rodziny, gdyż tego dnia odbędzie się też Runmageddon Family, który po prostu łączy pokolenia.

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-02-10-2021, pod podanym linkiem można też zakupić pakiety startowe na wydarzenie.

Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Manager
karina.cywinska@runmageddon.pl
698 555 835

Languages »