previous arrow
next arrow
Slider

RHEINENERGIEMARATHON #4 MARATON NIEMIEC 13 PAŹDZIERNIKA 2019

13 października znów będzie wielkim dniem sportu w Kolonii: tego dnia odbędzie się tegoroczna edycja słynnego RheinEnergieMarathon w Kolonii, 4tego w Niemczech.

Tematem będzie „Twoja Kolonia. Twój cel.” bieg ponownie połączy najlepsze elementy lekkoatletyczne i rekreacyjne, radość Rhenanii i ambicje biegaczy, kostiumy karnawałowe i uniformy biegaczy, by zakończyć się wielką fetą!

W 2019 roku spodziewamy się 7 000 maratończyków, 16 000 biegaczy półmaratonu i 4000 biegaczy w drużynach sztafetowych, a także 1500 uczniów i dzieci.

Uwaga: spotykający się z dużym zainteresowaniem półmaraton prawdopodobnie zostanie całkowicie wyprzedany na początku lipca, tak szybko, jak jeszcze nigdy do tej pory.

Również inne biegi cieszą się większym zainteresowaniem niż w poprzednich latach.

Zrównoważony rozwój staje się dla nas coraz ważniejszy. Dlatego zaczęliśmy wdrażać pierwsze kroki w kierunku nadaniu wydarzeniu bardziej ekologicznego charakteru tj., aby wyeliminować duże emisje CO2 – i mocno zależy nam tutaj na postawie biegaczy:

• przetestuj 100 000 kubków wielokrotnego użytku w strefie grupy REWE, a także na wybranej stacji z napojami wzdłuż trasy oraz 300 000 papierowych filiżanek nadających się do recyklingu – wszystko zostanie zebrane w 100 specjalnie zaprojektowanych sieciach, a następnie ponownie wykorzystane w innych wydarzeniach lub całkowicie przetworzone (Facebook | Instagram)
• medale – modnie zaprojektowane płyty z drewna z węgierskiej gospodarki leśnej zamiast transportu medali cynkowych z Republiki Południowej Afryki – 100% materiałów podlegających zasadom zrównoważonego rozwoju, 100% wyprodukowanych w E. U. (Facebook | Instagram)
• woodshirt – nowy ubiór – 67% włókien drzewnych i 33% bawełny organicznej – 100% materiałów podlegających zasadom zrównoważonego rozwoju, 100% wykonane w E. U. (Facebook | Instagram)

Jeśli chcesz wziąć udział w biegu bezpłatnie, zgłoś się tutaj.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz: tutaj.

Więcej o biegu

Languages »