previous arrow
next arrow
Slider

Śrem zaprasza

Drodzy Biegacze.

W związku z zaistniałą sytuacją rozwijającego się koronawirusa w Polsce i na świecie, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu naszego biegu „Śremska Dycha” na dzień 6 września 2020. Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja na tyle się unormuje, abyście czuli się bezpiecznie i aby mogły odbywać się plenerowe imprezy sportowe.

Informujemy, że w związku z nowym terminem biegu istnieją trzy możliwości dla osób które opłaciły już pakiet startowy:

• automatyczne przeniesienie na nowy termin.

• zwrot wpłaconej kwoty (możliwy do 30 czerwca 2020 roku).

• bezpłatnie przepisanie pakietu na inną osobę (do 30 sierpnia 2020 roku).

W tej sytuacji nie musicie od razu podejmować decyzji. Wszyscy zdajemy sobie sprawę , że sytuacja jest rozwojowa i podjęte przez nas działania, mimo naszych starań mogą stać się nieaktualne. Prosimy Was – zaczekajcie – obserwujcie, jeżeli wszystko będzie w porządku i stan wyjątkowy minie – wtedy trenujecie i widzimy się na starcie!

 

*Zwrot wpłaty lub przepisanie pakietu na innego biegacza dotyczy także biegu towarzyszącego „Trójka z hakiem”.

Wraz z nowym terminem biegu podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu limitu uczestników do 600 osób w biegu „Śremska Dycha” i 100 osób w biegu towarzyszącym „Trójka z hakiem”.

Na naszej stronie www.sremskadycha.pl znajdziecie w zakładkach Śremska Dycha i Trójka z hakiem linki do zwrotu lub przepisania, oraz znajdziecie aneks do regulaminu traktujący o tych działaniach.

Pozdrawiamy wszystkich biegaczy, życzymy wszystkim zdrowia i bezpiecznych treningów.

Organizatorzy biegu.

Languages »