previous arrow
next arrow
Slider

Z miłości do biegania… Wielka promocja Festiwalu Biegowego!

14 lutego zbliża się wielkimi krokami. Festiwal Biegowy pamięta o wszystkich miłośnikach tego pięknego sportu. Teraz możecie się zarejestrować w zdecydowanie niższych cenach. To doskonały prezent dla ukochanej osoby!

Ubiegłoroczny Festiwal Biegowy był jak zawsze niezwykle udanym wydarzeniem. W Miasteczku Biegowym w Piwnicznej przez trzy dni pojawiło się aż 12 tysięcy osób. Dało się wyczuć atmosferę wielkiego święta! Kto tu był, ten z pewnością nie żałuje.

Festiwal słynie z tego, że wybór dystansów jest na nim bardzo duży. Każdy bez problemu znajdzie więc odpowiedni dla siebie. Dzięki doskonałej bazie noclegowej (w Piwnicznej, Krynicy czy Muszynie) oraz świetnej komunikacji kolejowej bez problemu dotrzecie na miejsce. Wzięcie w nim udziału to zatem same plusy!

Zbliżają się walentynki. Święto zakochanych to oczywiście świetna okazja, aby sprawić swojej drugiej połówce wyjątkowy prezent. Co może najbardziej uradować pasjonatów biegania? Oczywiście wykupienie startu w jubileuszowej 15. edycji Festiwalu Biegowego.

I właśnie z tej okazji organizatorzy ogłosili specjalną promocję. Z miłości do biegania… zapłacicie przy rejestracji 25 procent mniej. Wszystko potrwa do 19 lutego (poniedziałek). Zniżka dotyczy biegów górskich (100 km, 64 km, Koral Maraton, 23 km, 11 km) oraz Iron Run.

Ale to nie koniec niespodzianek. Zapisując się u ambasadorów Festiwalu Biegowego zapłacicie 30 proc. mniej! Wobec takiej okazji nie sposób przejść obojętnie. Jak więc wyglądają ceny?

  • Bieg 7 Dolin na 100 km – 188 zł (u ambasadorów – 182 zł)
  • Bieg 7 Dolin 64 km – 165 zł (u ambasadorów – 154 zł)
  • Bieg 7 Dolin Koral Maraton – 143 zł (u ambasadorów – 133 zł)
  • Bieg Górski 23 km – 116 zł (u ambasadorów – 109 zł)
  • Bieg Górski 11 km – 68 zł (u ambasadorów – 63 zł)
  • Iron Run – 195 zł (u ambasadorów – 182 zł)

Jak się zarejestrować? Wystarczy wejść TUTAJ (https://rejestracja-festiwalbiegowy.pl/rejestracja-festiwal-biegowy/index.php?_gl=1*q19vq1*_gcl_au*MTgzNDM2Mjg5MC4xNzAzMDg0NjI3) i wypełnić formularz, wpisując kod promocyjny – FBWALENTYNKI25. Nie zapomnijcie również o dokonaniu opłaty rejestracyjnej. Z kolei listę ambasadorów znajdziecie TUTAJ (https://www.festiwalbiegowy.pl/ambasadorzy-0). Naprawdę warto skorzystać z promocji! (Fot.: Tomasz Szwajkowski, Festiwal Biegowy)

 

 

 

Languages »