previous arrow
next arrow
Slider

21. Cracovia Maraton i imprezy towarzyszące – wkrótce koniec zapisów on-line

Do 3 kwietnia trwają zapisy elektroniczne do 21. Cracovia Maratonu, Biegu Nocnego na 10km, 17. Mini Cracovia Maratonu im. Piotra Gładkiego o Puchar RMF Maxx, Czaniecki Cracovia Walkathonu oraz Cracovia Maratonu na Rolkach.

Na liście startowej 21. Cracovia Maratonu jest już zapisanych przeszło 6 tysięcy zawodników, do Biegu Nocnego zgłosiło się ponad 3,5 tysiąca osób, do Mini Cracovia Maratonu blisko 500, Cracovia Maratonu na rolkach 330 a Czaniecki Cracovia Walkathonu – ponad 200. Do każdej z imprez można się jeszcze zarejestrować – nie zostały wyczerpane limity startujących. Zapisy on-line są prowadzone do środy, 3 kwietnia.  Do tego dnia obowiązuje niższa opłata startowa.

Po tym terminie, w przypadku nie wyczerpania limitów startujących, zapisać będzie się można w Biurze Zawodów. Dla chętnych by wystartować w 21. Cracovia Maratonie taka opcja będzie dostępna 12 i 13 kwietnia, a dla pozostałych imprez wyłącznie w piątek 12 kwietnia.

Również do 3 kwietnia istnieje możliwość przeniesienia opłaty startowej na innego zawodnika. Szczegółowa instrukcja cesji opłaty jest opisana w regulaminach maratonu oraz imprez towarzyszących.

Natomiast do 11 kwietnia zarejestrowani zawodnicy  mogą uzupełnić w swoim profilu dane pełnomocnika, który odbierze ich pakiet startowy.  Po zamknięciu zapisów elektronicznych jest to możliwe poprzez opcję „edycja biletu” w systemie zgłoszeniowym.

Formularze rejestracyjne, regulaminy imprez oraz szczegółowe instrukcje odbioru pakietu startowego 21. Cracovia Maraton i wydarzeń towarzyszących dostępne są na stronie www.cracoviamaraton.pl w zakładce „Dla biegaczy”.

Languages »