previous arrow
next arrow
Slider

Biegaj i pomagaj razem z Fundacją Spartanie Dzieciom!

Spartanie to grupa biegowa ludzi, którzy łączą pasję biegania z pomaganiem niepełnosprawnym dzieciom. Od ponad 5 lat w strojach legendarnych Spartan na trasach maratonów i półmaratonów zbieramy fundusze na leczenie, rehabilitacje i sprzęt rehabilitacyjny. Pomogliśmy ponad 300 dzieciom, zebraliśmy ponad 500 tys. PLN.

23.05.2020 – 15. PZU Półmaraton Warszawki
15-lecie Półmaratonu w Warszawie to będzie wyjątkowe wydarzenie! Po raz pierwszy w historii wystartujemy nie w godzinach porannych ale po zachodzie słońca! Z tej okazji przygotowujemy dla Was świetlny oddział, który rozpromieni całą trasę i sprawi, że będzie to niezapomniane przeżycie. Jesteśmy przekonani, że będzie nam towarzyszyć niespotykana atmosfera biegu nocnego!

Pomóż naszym podopiecznym
Wybierz dziecko, dla którego chcesz pobiec 15. PZU Półmaraton Warszawski. Wyślij zgłoszenie na adres fundacjaspartaniedzieciom@gmail.com i dołącz do teamu wybranego dziecka. Dla jednego podopiecznego może wystartować maksymalnie 20 Rekrutów i Amazonek. Wszystkie zgłoszone osoby zobowiązane są wypożyczyć od nas bezpłatny strój na bieg oraz przebiec z oddziałem Spartan cały dystans 15. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Za każdego Rekruta lub Amazonkę, który spełni wszystkie wymogi regulaminu, wybrane dziecko otrzyma 200 zł na rehabilitacje oraz sprzęt rehabilitacyjny.

Po wszystkie niezbędne informacje zapraszamy na naszą stronę internetową – http://spartaniedzieciom.org/2019/12/15/biegaj-i-pomagaj

To będzie wyjątkowe i magiczne 15-lecie imprezy. Do zobaczenia w maju!

Languages »