previous arrow
next arrow
Slider

BLACK WEEKEND Festiwalu Biegowego!

Kup pakiet startowy na biegi w Krynicy do niedzieli 1 grudnia i oszczędź nawet kilkadziesiąt złotych!

Szaleństwo promocji i rabatów objęła także biegowe święto w Krynicy-Zdroju!
Dokonując rejestracji na 11. TAURON Festiwal Biegowy i opłacając start w Krynicy w dniach 29 listopada – 1 grudnia (od piątku do niedzieli), można skorzystać z wyprzedażowych stawek opłat startowych.


Rabaty są spore – najtrudniejsze konkurencje Festiwalu, a więc stukilometrowy Bieg 7 Dolin oraz biegową etapówkę Iron Run przeceniono o 35 zł, B7D 64 km o 24 zł, Koral Maraton, Życiową Dziesiątkę i trailowy Runek Run 22 km o 13 zł, Półmaraton o 10 zł. Im bogatszy nasz planowany program startów, tym oszczędności większe! Dodając do tego pierwszy, najniższy próg opłat startowych (obowiązuje do końca tego roku) oraz nieograniczony dostęp do imprezy (brak limitów czy losowania uczestników, także w biegach ultra) warto już dziś podjąć decyzję o starcie w Krynicy. – Taniej już nie będzie! – zapowiadają organizatorzy z Fundacji „Festiwal Biegów”
Aby skorzystać z rabatów należy dokonać zgłoszenia na 11. TAURON Festiwal Biegowy przez internet (TUTAJ) lub u Ambasadora Festiwalu Biegów (wykaz Ambasadorów) oraz wnieść opłatę startową w terminie trwania promocji.
– Wniesienia opłaty startowej to warunek konieczny do skorzystania z rabatu – informuje Fundacja „Festiwal Biegów”. Przypomina, że wszystkich uczestników obowiązuje opłata rejestracyjna w stałej wysokości 10 zł.
11. TAURON Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju wystartuje 11 września 2020 r. W ciągu trzech odbędzie się blisko 30 konkurencji idywidualnych i drużynowych. Program imprezy obejmuje także seminaria i warsztaty dla biegaczy, spotkania z gwiazdami sportu, koncerty, strefy aktywności… Lista zgłoszeń do imprezy obejmuje już ponad 1050 osób!
11. TAURON Festiwal BIegowy w szczególe:
Ramowy program sportowy imprezy: TUTAJ
Regulamin: TUTAJ
Rejestracja: TUTAJ
źródło: Fundacja „Festiwal Biegów”

Languages »