Slider

Elita RunCzech wspiera wszystkich biegaczy!

Ekipa organizatorów RunCzech wspiera wszystkich biegaczy przesłaniem od wyśmienitych członków RunCzech Racing! W roku 2014 RunCzech inspirując się legendą jednego z największych biegaczy w historii, Emila Zatopka i nieobecną niestety w Zane Branson (przedstawicielką IAAF, obecnie World Athletics), wraz z pomocą marki Adidas, rozpoczął projekt pod nazwą RunCzech Racing. Celem stworzenia grupy było skupienie w jednym miejscu najlepszych długodystansowców świata.

W ciągu sześciu ostatni lat, RunCzech Racing inspirował całe pokolenia biegaczy i rozpalał ogień emocji wśród kibiców. Już niebawem i jedni i drudzy będą mieli możliwość uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach, pełnych emocji i dramaturgii. A autorami tychże będą członkowie lukratywnego RunCzech Racing.

Jednym z najważniejszych założeń przyświecających zespołowi RunCzech Racing jest przenikanie się środowiska profesjonalnych zawodników z amatorami. Dla zwiększenia motywacji, inspiracji i profesjonalizacji warsztatu biegowego. Organizowane są spotkania z członkami zespołu w różnych miejscach, między innymi w siedzibie Running Mall po to, aby pokazać, że bieganie jako najprostsza forma ruchu, dostępna jest dla każdego.

Jak bardzo RunCzech Racing wpłynął na światową lekka atletykę? W telegraficznym skrócie przedstawiamy osiągnięcia tego niesamowitego zespołu:

– 8 rekordów świata
– 2 najlepsze wyniki w historii
– 4 najlepsze, juniorskie wyniki w historii lekkiej atletyki
– 1 medal mistrzostw świata
– 1 medal mistrzostw świata juniorów
– 1 medal mistrzostw Europy
– 64 zwycięstwa członków zespołu w najważniejszych, biegowych imprezach na świecie
– 45 drugich miejsc członków zespołu w najważniejszych, biegowych imprezach na świecie
– 42 trzecich miejsc członków zespołu w najważniejszych, biegowych imprezach na świecie
– 205 miejsc w „top 5” najważniejszych biegów na świecie

Wśród 25 najlepszych zawodników RunCzech Racing trzeba przede wszystkim wyróżnić: Joyciline Jepkosgei, Rhonex Kipruto, Stephen Kiprop, Bernard Kimeli, Mathew Kimeli, Festus Talam, Jacob Krop, Robert Kiprop Koech, Abel Kipchumba, Bravin Kiptoo, Philemon Kiplimo Kimaiyo. Oni piszą historię światowego biegania i przesuwają granice ludzkich możliwości w kolejny, nieznany wymiar.

W poniższym linku znajdziecie cały kalejdoskop emocji i przekrój tego czym jest RunCzech Racing:

https://www.youtube.com/watch?v=K3QKE2_Zgq4&feature=youtu.be

Najważniejsze osiągnięcia zespołu znajdziecie pod adresem:

https://www.runczech.com/en/useful/runczech-racing/about/index.shtml

Dziękujemy za udział w projekcji i mamy nadzieję, że podzielicie się emocjami zawartymi w filmie z innymi biegaczami i nie tylko biegaczami!

Do zobaczenia na biegowych trasach!

Zespół RunCzech

Languages »