previous arrow
next arrow
Slider

Już chwileczkę, już za momencik……

Drodzy Biegacze! Nadchodzi długo wyczekiwana chwila, na którą czeka wielu z Was!
3 marca o godzinie 16:00 ruszają zapisy na XVI Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”

Ze względu na wybory do parlamentu europejskiego bieg wyjątkowo odbędzie się w trzecią a nie w drugą niedziele czerwca czyli 16 o godzinie 9:00. Jak zawsze oferujemy niezapomniane wrażenia, udział w wielkim święcie biegowym w naszym mieście. Wiemy, że niezawodni grodziscy kibice  przygotowują się na przyjęcie biegaczy z całego kraju. Jesteśmy przekonani, że atmosfera na trasie oraz na mecie będzie jak zwykle wyjątkowa i niezapomniana. W strefie mety czekać na Was będzie jak zawsze nielimitowany katering oraz nielimitowane Piwo z Grodziska. Czas oczekiwania na dekoracje zwycięzców umili Wam znakomity zespół muzyczny, który da około godziny koncert ze sceny w rynku.

W tym roku XVI Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” odbędzie się w ramach Grodziskiego Weekendu Biegowego, którego hasło przewodnie brzmi: „Postaw Stopę w Grodzisku.” W sobotę w ramach Grodziskiego Weekendu Biegowego odbędzie się MP Inwestycje Bieg na 5km i 10km, VI Hunters Grodziski Mini Półmaraton „Słowaka”oraz III Bieg Wolontariusza. Oczywiście biegacze którzy ukończą poszczególne dystanse otrzymają wyjątkowe medale.

Jeśli masz wolny weekend w dniach 15 – 16 czerwca 2024 roku koniecznie „Postaw Stopę w Grodzisku” i wystartuj na którymś z biegów. My ze swej strony zapewniamy dobrą organizacje i niezapomnianą atmosferę.

LINK DO ZAPISÓW: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9237

Do zobaczenia w Grodzisku Wielkopolskim!

Languages »