previous arrow
next arrow
Slider

Najświeższe informacje od zespołu RunCzech

Drodzy biegacze!

Z pewnością zastanawiacie się, jak będzie z tegorocznymi imprezami biegowymi. Każdego dnia następują zmiany ograniczeń i nieustannie szukamy rozwiązań, jak zorganizować bezpieczne wydarzenia.

W ubiegłym tygodniu spotkaliśmy się z przedstawicielami regionów Liberec i Ústí nad Labem oraz ich stacjami sanitarnymi. Z radością informujemy, że otrzymaliśmy zielone światło dla organizacji Półmaratonu Mattoni w Uście nad Łabą (19 września) i Mattoni Liberec Nature Run (4 października).

Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Cię na starcie, a następnie wypuścimy na trasę. Będą jednak pewne przepisy, których wszyscy będziemy musieli przestrzegać, aby zachować zasady bezpieczeństwa.

– Noszenie masek będzie obowiązkowe podczas odbioru numerów startowych, w strefie technicznej oraz w sektorach startu i mety.

– Start biegu będzie podzielony na kilka fal (ich starty będą odbywały się co kilka minut).

– Nie będzie żadnych pryszniców w strefie technicznej (pozostaną schowki i depozyt, ale ich ilość będzie ograniczona).

– Został opracowany specjalny program czasu trwania imprezy, stworzony po to, aby uniknąć grupowania się ludzi w jednym miejscu w nadmiernej ilości (czasy zostały zaktualizowane w naszym strona internetowa)

– Na punktach odżywczych będą obowiązywały ograniczenia niektórych produktów.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych kroków postępowania i regulaminu prześlemy e-mailem tuż przed imprezą. Chcielibyśmy prosić Cię o przestrzeganie tych instrukcji. Głęboko wierzymy, że żadne ograniczenie nie będzie miało wpływu na Twoją radość po przekroczeniu linii mety. Nadal masz szansę wziąć udział w biegu najwyższej klasy, niezależnie od tego, czy wybierzesz bieg w krajobrazie zurbanizowanym, czy łono natury.

Dziękujemy za zrozumienie, nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

Jeśli zamierzaliście wziąć udział w późniejszych imprezach (Półmaratony Mattoni w Ołomuńcu, Karlowych Warach i Czeskich Budziejowicach), proszę czekać na więcej informacji. W przyszłym tygodniu odbędą się spotkania w związku z wymienionymi biegami.

Zespół RunCzech

3 Najważniejsze miejsca, które powinieneś odwiedzić w Uście nad Łabą:

– Starożytne miasto: region był już rozpoznawany w czasach Cesarstwa Rzymskiego, a dziś można tu doświadczyć wyjątkowego połączenia przemysłu i historii.

– Zamek Střekov – jedna z najlepiej zachowanych ruin w północnych Czechach. Znajduje się na wysokiej skale na prawym brzegu Łaby w południowej części miasta Uście nad Łabą.

– Czesko – Saksońska Szwajcaria. Nie musisz podróżować daleko, aby wędrować po jednym z najpiękniejszych parków narodowych Europy! Spektakularne krajobrazy, most Bastei i zapierające dech w piersiach formacje skalne.

Link do informacji turystycznej: https://www.czechtourism.com/t/usti-nad-labem/

Poniżej znajduje się lista najważniejszych linków.

Rejestracja:

– Mattoni Uście nad Łabą Półmaraton: https://bit.ly/31zlivu
– Mattoni Liberec Nature Run (12&23 km): https://bit.ly/3hBktYw

Galerie zdjęć:

– Mattoni Uście nad Łabą Półmaraton:
https://www.flickr.com/photos/runczech/albums/72157711000397996
– Mattoni Liberec Nature Run (12&23 km):
https://www.flickr.com/photos/runczech/albums/72157711213929821

Filmy:

– Mattoni Uście nad Łabą Półmaraton: https://www.youtube.com/watch?v=PVOpfvo1kJU
– Mattoni Liberec Nature Run (12&23 km): https://www.youtube.com/watch?v=hm3Yog46t_s

Languages »