previous arrow
next arrow
Slider

Nowe wyzwanie dla Runmageddończyków – Seria Challenge

Runmageddon wprowadza nową serię „Challenge”. Nowość dedykowana jest osobom, które zwyczajowo startują w serii „Open”, ale marzą by w przyszłości biegać w „Elite”. Seria„Challenge” to wyzwanie dla osób, które chcą podnieść sobie poprzeczkę i na nieco innych zasadach pokonać trasy „Elite”.

Do tej pory biorąc udział w Runmageddonie, uczestnik miał do wyboru dwie serie: Open lub Elite. Pierwsza z nich zakłada start dla przygody, sprawdzenia siebie, sportowej zabawy. Uczestnicy Open mierzą się z przeszkodami wg regulaminu. Za niepokonaną przeszkodę wykonują karne burpeesy. Druga – seria Elite dedykowana jest profesjonalnym biegaczom przeszkodowym, którzy wg ściśle określonych zasad rywalizują o miejsce na podium. Od kwietniowego Runmageddonu Stadion Wrocław organizator najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów przeszkodowych proponuje nową serię, w której uczestnicy spróbują swoich sił na trasie Elite, lecz na innych zasadach. Startując w serii „Challenge”, będą mogli ominąć dwie wybrane przez siebie przeszkody, a resztę z nich pokonają zgodnie z regulaminem biegu. Na starcie, tak jak Ci z serii Elite otrzymają opaski na głowę, które ułatwią sędziom ich identyfikację. Seria „Challenge” obowiązywać będzie na wszystkich formułach od Rekrut po Ultra.


Nowa seria obowiązywać będzie już od wrocławskiego eventu, który odbędzie się w weekend 4-5 kwietnia 2020 r. Więcej o evencie: http://bit.ly/2ToeRpx

Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Consultant
| mobile: +48 698 555 835
| karina.cywinska@runmageddon.pl
| www.runmageddon.pl

___________________________________________________________________________
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.
Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia – Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do ekstremalnego starcia całe rodziny, przygotowując dla nich Runmageddon Family.

Languages »