previous arrow
next arrow
Slider

Ostatnie miejsca na Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka

Do startu w tegorocznej edycji Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka” pozostało nieco ponad dwa tygodnie. Na lista startowych pozostało nieco ponad 100 miejsc. To ostatnia szansa na zapewnienie sobie możliwości wywalczenia tytułu Orła Biegowego.

Już 12 czerwca do Grodziska Wielkopolskiego wraca wielkie bieganie. Na XIV edycję przyszło nam poczekać dłużej niż się spodziewaliśmy, ale tym większa radość, że do „żywych” wraca jeden z najbardziej lubianych półmaratonów w Polsce. Przy okazji przypominamy, że jest jedyną drogą do wywalczenia już w tym roku tytułu biegowego Orła. Przypominamy, że udział w nowym wyzwaniu nie niesie ze sobą konieczności dodatkowych opłat, a jedynie konsekwentne pokonywanie dystansu najpierw Maratonu Dębno, później półmaratonu w Grodzisku Wielkopolskim i na zakończenie na początku lipca 15 kilometrów po plaży w Jarosławcu.

Biorąc pod uwagę wszystkich którzy ukończyli kwietniowy tegoroczny królewski maraton w Dębnie (to był bowiem pierwszy warunek walki o wspaniałe nagrody i unikatowe medale w kształcie historycznych orłów związanych w bezpośredni sposób z godłem narodowym ulegającym na przestrzeni wieków także pewnym przeobrażeniom) i aktualne listy startowe Półmaratonu Słowaka – w tej chętnych na nowatorski jedyny w skali kraju tytuł jest już ponad 140. A zapisy wciąż trwają.

Teraz zapraszamy tych wszystkich, którzy ukończyli Dębno do Grodziska, potem do Jarosławca. Kochani medal Orła biegowego czeka na Was, warunek tylko taki trzeba u  nas przebiec. Cieszę się, że wreszcie wracamy do biegania, wracamy do normalności, jest nas trochę mniej niż przed pandemią ale mam nadzieję, że najbliższy rok pokaże, że znajdą się ludzie, którzy do biegania będą chcieli wrócić – z taką nadzieją na uczestników czeka Piotr Hojan, burmistrz Grodziska Wielkopolskiego, organizator Półmaratonu „Słowaka”.

W tej chwili do zamknięcia listy startowej w Grodzisku pozostało mniej niż 150 miejsc. To z pewnością ostatnia szansa dla wszystkich do tej pory niezdecydowanych, by przypomnieć sobie dlaczego właśnie ten półmaraton uznawany jest przez wielu biegaczy za najlepszy w Polsce. Maratończycy nie zwlekajcie – ukończyłeś Dębno, musisz pojawić się w Grodzisku ! Tytuł biegowego Orła z pewnością będzie w 2022 unikatowym, którym pochwalić się będzie mogła niewielka grupa śmiałków, zakochanych w bieganiu.

Zapisy do biegu na stronie Datasport.pl

 

organizatorzy Orłów biegowych

Maraton Dębno

Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”

Bieg po Plaży w Jarosławcu

Languages »