previous arrow
next arrow
Slider

Rynek imprez biegowych. Reaktywacja

Taki tytuł nosi ogólnopolska konferencja, która po rocznej przerwie spowodowanej pandemią po raz ósmy 21-22 października br. odbędzie się w Poznaniu, w formule spotkania bezpośredniego. Polskie Stowarzyszenie Biegów jest partnerem tego ważnego wydarzenia. Uczestnicy poprzednich edycji, doskonale wiedzą, że warto być częścią tego wydarzenia: 100% dyskusji tylko o bieganiu, duża dawka fachowej wiedzy merytorycznej, popartej wynikami badań rynku, interaktywny charakter wystąpień, nieocenione rozmowy w kuluarach, nowe nieformalne kontakty, olimpijczycy, znakomici biegacze, goście specjalni, których znamy tylko z telewizji. Te i wiele innych powodów sprawiają, że poznańska konferencja cieszy się niezmienną popularnością.

Po ciężkim knock downie jaki zafundowała nam pandemia pora wstać z kolan i zacząć odbudowywać rynek biegów. Co wiemy na temat jego aktualnego stanu, jakie są perspektywy na przyszłość, w jaki sposób organizatorzy imprez biegowych zamierzają przywrócić świetność swoich eventów, czy biegi wirtualne się sprawdzają, a może na stałe zadomowi się formuła hybrydowa? Te i wiele innych pytań, które pojawiają się w naszych głowach to tematy dyskusji i wystąpień. Jeśli jesteście zainteresowani jakie poglądy i pomysły na przyszłość mają inni organizatorzy biegów, nie powinno was zabraknąć na tej konferencji. Scenariusz rozwoju imprez biegowych w Polsce trzeba napisać na nowo.

Szczegóły organizacyjne związane z rejestracją uczestników, program konferencji, lista prelegentów i inne informacje znajdują się lub będą sukcesywnie umieszczane na stronie www.konferencjabiegowa.pl
Zapraszamy do Poznania, nie zwlekajcie z zapisami.
Organizatorzy

Languages »