previous arrow
next arrow
Slider

Nowe wyzwanie Runmageddon SOLO

Runmageddon i forBET zapraszają do wzięcia udziału w sportowym wyzwaniu, skrojonym na miarę aktualnej sytuacji w kraju. Zachęcają fanów aktywności fizycznej do pokonania Runmageddonu SOLO i zdobycia wyjątkowych medali.

W miniony weekend Runmageddon miał rozpocząć swój wiosenno-letni sezon. Tysiące Runmageddończyków miało spotkać się na wrocławskim evencie i wspólnie świętować 6 urodziny najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. Niestety, rozprzestrzeniająca się pandemia zmusiła organizatorów do przełożenia najbliższych eventów na jesień. Jednak, Runmageddon wraz z partnerem marką forBET, znaleźli nowy pomysł na dozwoloną w tym wyjątkowym czasie aktywność fizyczną.

Runmageddon SOLO to nowy projekt biegowy, który z jednej strony zachęca do ruchu, a z drugiej pozwala zdobyć unikatowy medal, koszulkę z logiem Runmageddonu i bandanę. Dla dorosłych dedykowane są dwa dystanse: Intro (3 km i 15 przeszkód) lub Rekrut (6 km, 30 przeszkód). Każdy, kto szuka ciekawego wyzwania może wybrać odpowiedni dla siebie dystans i wymyślić przeszkody, które w ramach niego pokona. Zważywszy na aktualnie obowiązujące rządowe obostrzenia, przeszkody należy wykonać w obrębię własnego domostwa lub też zamiennie, do dystansu biegowego dołączyć ćwiczenia typu „padnij powstań”. Dla dzieci organizatorzy przygotowali wyzwanie KIDS. Ich zadaniem jest przebiegnięcie jednego kilometra i pokonanie 10 przeszkód lub też wykonanie 10 serii z 20 powtórzeniami wybranych ćwiczeń. Za swój wysiłek otrzymają medal i bandanę. Jak wziąć udział w wirtualnej zabawie? To proste, wystarczy pokonać wybrany dystans najeżony przeszkodami lub ćwiczeniami, a dokumentację z jego pokonania przesłać na adres: solo(at)runmageddon.pl lub też dodać ją w treści posta w grupie Runmageddon SOLO x forBET. Materiałem dowodowym może być screen z aplikacji z pomiarem trasy lub zdjęcie wyników z bieżni, a także filmik.

Każdy uczestnik musi przestrzegać zasad Runmageddonu SOLO: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-solo-x-forbet-cala-polska-06-04-2020/oktalog-solo Do udział w Runmageddon Solo można zapisać się już od dnia dzisiejszego, więcej informacji na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-solo-x-forbet-cala-polska-06-04-2020

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia – Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do ekstremalnego starcia całe rodziny, przygotowując dla nich Runmageddon Family.

Languages »