Slider

Zaproszenie na 10. DOZ Maraton Łódź

Drodzy zawodnicy. 

 

Trudne czasy dla nas wszystkich związane z pandemią, spowodowały, że data 10 edycji DOZ Maratonu Łódź została kilka razy zmieniana. Chcemy podziękować wszystkim zawodnikom, którzy od rozpoczęcia zapisów jesienią 2019 roku zostali z nami i cierpliwie czekają na przyszłoroczne jubileuszowe bieganie. Wierzymy, że 24 kwietnia na ulice Łodzi wybiegnie około 10.000 biegaczy czyli 10 tysięcy na 10 lecie. 

Przypominamy, że oprócz królewskiego dystansu przygotowaliśmy dla miłośników biegania dystans 10 km, sztafety Ekiden-6 osobowe oraz sztafety Half&Half – 2 osobowe. Pamiętajcie, że w tej ostatniej sztafecie będzie prowadzona dodatkowo klasyfikacja indywidualna na dystansie półmaratońskim. 

Dzień przed wyścigami dla dorosłych, do zmagań na różnych dystansach( od 200 do 900 m) wystartują młodzi i bardzo młodzi zawodnicy w Kids Runie. W tych biegach będziemy oklaskiwać i witać na mecie usytuowanej ( podobnie jak w biegach dla dorosłych ) w Atlas Arenie, zarówno 16 latków jak i 3 latków. 

Tak jak wspomnieliśmy, nieprzerwanie od 2019 roku trwają zapisy i wierzymy, że na wiosnę wybierzecie na uliczne ściganie właśnie Łódź. 

Zapisz się już dziś i szlifuj formę na 24 kwietnia 2022. 

https://lodzmaraton.pl/pl/zapisy 

 

Do zobaczenia w Łodzi. 

Languages »